Od roku 2011 jsme se stali součástí členského programu Microsoft Action Pack a ve spolupráci se společností Microsoft tak využíváme nejnovější technologie pro vývoj produktů obchodní řady SC OFFICE.

SC Servis - Oracle Silver Partner
Od roku 2007 je naše společnost certifikovaným Silver partnerem společnosti Oracle Czech s.r.o. a patříme tak do skupiny s nejvyšší podporou v rámci partnerské sítě Oracle (Oracle Partner Network). Toto certifikované OPN partnerství přináší společnosti řadu exkluzivních výhod, ať již v oblasti služeb, poskytovaných benefitů nebo podpory prodeje. SC Servis, s.r.o. tak v rámci této vysoké úrovně partnerství může poskytovat kvalitnější služby svým zákazníkům, kteří platformu Oracle využívají.

SC Servis - Sybase Partner
V roce 1997 jsme se stali certifikovaným Open solution partnerem společnosti Sybase Products Czech, s.r.o. Spolupráci využíváme zejména v oblasti praktického použití vývojových nástrojů pro tvorbu a rozvoj našich aplikací ve formě školení a odborných konzultací při řešení projektů. Díky tomu se naši konzultanti a vývojáři stávají lídry při tvorbě softwaru pro investiční bankovnictví.